Su Tesisatı

Ev, işyeri gibi mekanlarda temiz ve pis su tesisatlarının döşenmesi, devreye alınması, arıza kaçak ve bakımını için profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Kalorifer Tesisatı

Kalorifer tesisat temizliğini gerekli kılan durum, kalorifer tesisatı zamana ve kullanıma bağlı olarak kirlenmekte bu yüzden sağlıklı ısınma gerçekleşmemektedir.

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı ihbarı şeklinde bizlere ulaşan taleplerde deneyimli ve alanında uzman ekibimizle en kısa sürede hazır hale gelerek sizlerin belirttiği adreslere en hızlı şekilde intikal ediyoruz.

Petek Temizliği

Özel kimyasal bileşenlerimiz ile yakıt faturalarınızı %40’lara kadar düşürmekteyiz. Müşteri hizmetlerimiz ile konu hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Kombi Bakımı

%30’a varan indirimlerle kombi ve radyatör bakım onarımını yaptırın, kışı aileniz ve sevdiklerinizle beraber rahat geçirin, kafanız rahat olsun.

Fayans

Fayans ve seramik zeminleriniz en kaliteli ve hızlı bir şekilde kırılıp sıva yapılarak yada fayans üzerine dönüşüm astarı sürülerek en sağlıklı bir şekilde yapılır.

Ankara'nın tüm ilçe ve semtlerine hızlı teknik sevis

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm önerilerini sunarız.